Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 00:20:03

Чи змінився розмір заробітної плати на Чернігівщині?

03.06.2017   10:31Агенцiя

Статистичні дані за квітень свідчать - середня заробітна плата працівників області значно відрізняється за видами економічної діяльності: від 3751 гривень в операціях з нерухомим майном до 6715 гривень у фінансовій та страховій сфері.

Середні ж нарахування штатним працівникам у квітні склали 5324 гривень. Це на 41,5% більше, ніж у квітні минулого року, однак на 20% менше, ніж в середньому по Україні. Загалом, за рівнем оплати праці минулого місяця Чернігівщина посіла 21 місце серед інших областей.

Середній рівень заробітної плати у промисловості (20% всіх штатних працівників області), становив 5985 гривень.

У сільському, лісовому та рибному господарствах, де зайнятий кожний сьомий працівник Чернігівщини, заробляли 6182 гривень.

Найвищого темпу зростання заробітної плати проти квітня минулого року досягнуто в освітян (+67,5%), в середньому 5078 гривень. Найменше за рік доходи від трудової діяльності зросли у працівників інформації та телекомунікацій — на 11% (5715 гривень).

Слід зазначити, що цьогорічна середня зарплата в області за січень-квітень (5074 гривень) більша минулорічної на 40%.

 
За інформацією Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини