Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 09:53:12

Дотації на худобу селяни почнуть отримувати з липня

24.05.2012   10:36Агенцiя

Грошові дотації за утримання великої рогатої худоби у своїх господарствах селяни Чернігівщини почнуть отримувати з липня поточного року. Про це з посиланням на дані Мінагрополітики повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №342 від 23 квітня 2012 року українські селяни почнуть одержувати дотацію на утримання молодняку великої рогатої худоби.

Якщо на момент подання особою документів на отримання дотації його худоба мала вік від 3 до 5 місяців, то на неї виплачуватимуть по 250 гривень за голову. За худобу у віці від 6 до 8 місяців виплачуватимуть по 500 гривень за голову, а у віці від 9 до 11 місяців - по 750 грн. за голову. У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачуватиметься у розмірі 250 гривень за кожні наступні три місяці його утримання до досягнення худобою одинадцятимісячного віку. Всього селянин отримає за збережену худобу 750 гривень за голову.

Наразі тривають підготовчі роботи до виплати дотацій, в ході яких буде ідентифікована худоба фізичних осіб та створений відповідний реєстр. Прийом документів від селян здійснюватиметься сільськими, селищними, міськими та районними у містах радами. Перелік документів включає копію паспорта корови та молодняку ВРХ, копію паспорта особи, документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та копію довідки про відкриття рахунка у банку.

З липня поточного року особи, які подали документи на дотацію почнуть отримувати кошти через органи Державного казначейства на відкриті рахунки у банку або на картки.

Останні новини Чернігівщини

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів 09:50

Днями до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України додатково доставлені ПЛР-системи для діагностики коронавірусу.

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів 09:17

З 1 квітня цього року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 гривень.

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з "COVID 19" готовий 09:11

В зоні відповідальності Чернігівського військового госпіталю серед військовослужбовців частин ЗС України, які дислокуються в Чернігівській та Сумській області, жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19, не зареєстровано.

Нардеп від Чернігова вніс до

Нардеп від Чернігова вніс до "антиколомойського закону" більше 6000 правок 09:02

До закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», на ухваленні якого наполягали в Міжнародному валютному фонді, народні депутати внесли рекордні 13000 правок. При тому, що це ще не фінальна цифра.