Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 15:52:22

Майже сотню безробітних Прилуччини працевлаштовано на цукрокомбінат

25.05.2017   11:08Агенцiя

«Навчайся затребуваним професіям і матимеш роботу», - кажуть у службі зайнятості.

У такий спосіб цього року на Линовицькому цукрокомбінаті «Красний» роботу отримали 76 безробітних Прилуччини. Перед працевлаштуванням всі вони за направленням Прилуцького міськрайонного центру зайнятості підвищували кваліфікацію на курсах цільового призначення за напрямом «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт у цукровому виробництві». Тепер колишні безробітні працюють на підприємстві машиністами буртоукладальної машини, слюсарями-ремонтниками, техніками-технологами, майстрами виробничої лабораторії, машиністами котлів тощо. Наразі підвищення кваліфікації за цим напрямом проходить ще одна група із 14 безробітних.

«На курсах за короткий термін громадяни опановують потрібні для подальшої роботи знання, а саме: ознайомлюються зі структурою підприємства, робочими місцями, правилами внутрішнього розпорядку, технологією виробництва цукру, обліком готової продукції, умовами її зберігання та відвантаження, вчаться контролювати якість виробничого процесу, вести документацію тощо, - говорить начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Сергій Заровний. - До речі, навчання як для безробітних, так і роботодавця безкоштовне. Організовується воно за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття».

За його словами, служба зайнятості співпрацює з цукрокомбінатом уже давно. Колишні безробітні працюють на підприємстві як на постійні основі, так і на тимчасових роботах. Загалом Линовицький цукрокомбінат забезпечує роботою майже півтисячі людей, які в сезон мають гарні заробітки. Цього року за направленням служби зайнятості на підприємство працевлаштовано близько сотні безробітних.

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.