Капітальні інвестиції в Чернігівській області у 2016 році. ДОВІДКА
У 2016 р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 5318 млн.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99,6% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.
На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано більше половини (52%) інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 24%, інженерні споруди – 8%.
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (79 загального обсягу). Частка коштів населення, використаних на будівництво житла склала 4%. За бюджетні кошти освоєно 12% усіх інвестицій.
Найбільше (41%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 30% – підприємствами промисловості, 10% – будівництва.
Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 24% загального обсягу та міста Прилуки – 15%.
У розрахунку на одну особу населення області освоєно 5160 грн. капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в Срібнянському районі (14720 грн.), м.Прилуках (14469 грн.), Корюківському (13610 грн.) та Бобровицькому (13256 грн.) районах, найменше – у Н.¬-Сіверському районі (853 грн.).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.