Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 14:33:42

Штрафи від Чернігівського АМКУ за спотворення результатів торгів, за зловживання монопольним становищем

21.05.2012   11:54Агенцiя

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ФОП Романенка А.В. та ПБП “СІА” загалом на 30 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

Як встановило Відділення, суб’єкти господарювання узгодили свої дії під час проведення КП “Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради закупівлі устаткування для тролейбусу. Відповідачі визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до державного бюджету.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПАТ “Чернігівобленерго” на 68 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство безпідставно не погодило споживчому товариству “Колос” заявлений обсяг купівлі електроенергії на наступний місяць.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ “Ніжин Тепло Мережі” на 34 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство укладало договори про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, положення яких не відповідали умовам Типового договору. Відділення зобов’язало відповідача припинити порушення.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало КП “Прилукитепловодопостачання” Прилуцької міської ради на 10 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, підприємство укладало договори про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, положення яких не відповідали умовам Типового договору. Відповідач визнав порушення і зобов’язався його припинити та сплатити штраф до державного бюджету.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ “Автотехносервіс” на 7 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство застосовувало економічно необґрунтовану вартість послуги з перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного техогляду. Відповідач визнав порушення і зобов’язався його припинити та сплатити штраф до державного бюджету.

· Чернігівське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПАТ “Чернігівгаз” на 4 тис. грн за подання інформації в неповному обсязі у встановлений строк.

http://www.amc.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушників Правил рибальства, які завдали збитків рибному господарству на понад 40 тис.грн 11:26

20 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття 11:09

У процесі оновлення ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів по селу Киїнка, що на виїзді з обласного центру. Ремонтується відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Протяжність ремонту - 3,7 км.

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон 09:01

5 листопада відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський». Об’єкт розташований за адресою: Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Монастирська, 2а.

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА 08:58

Кабінет Міністрів на засіданні 20 жовтня погодив призначення Володимира Назіма на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області.