Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 00:29:39

Про роботу промисловості Чернігівський області в січні-квітні 2012 року. ДОВІДКА

21.05.2012   07:16

У січні-квітні 2012 р. проти аналогічного періоду минулого року приріст промислової продукції становив 0,5%.

“Чексіл”

“Чексіл”

У добувній промисловості обсяг виробництва збільшився на 13,4%, у переробній становив 96,6% до відповідного періоду минулого року. На 12,5% зросли обсяги продукції у виробництві готових металевих виробів, на 2% - у целюлозно-паперовому виробництві та виробництві харчових продуктів напоїв і тютюнових виробів.

Зменшились обсяги продукції у легкій та хімічній промисловості, виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції, машинобудуванні.
          
Упродовж січня-квітня 2012 р. більше, ніж рік тому, видобуто  нафти та природного газу, зросло виробництво пластмас у первинних формах, устатковання для птахівництва, низьковольтної електричної апаратури, верстатів для оброблення дерева. Менше, ніж рік тому, вироблено тканин, взуття, фарб та лаків на основі полімерів, хімічних волокон.
          
Серед продуктів харчування наполовину збільшилося виробництво молока й вершків сухих, на 26,4% - молока й вершків згущених, на 13,9% - масла вершкового, на 8,9% - круп, на 5,4% - нерафінованої соняшникової олії,  на 5% - свіжих чи охолоджених яловичини й телятини.

Менше вироблено обробленого рідкого молока, жирних сирів, кисломолочних продуктів, борошна, ковбасних  та хлібобулочних виробів.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.