Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 15:03:25

ДФРР і Чернігівщина: перші втішні результати та клопітка праця надалі

15.04.2017   10:07Агенцiя

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році розпочалося з приємної новини — Мінрегіон не має жодних зауважень до проектів трьох об’єктів спортивної інфраструктури Чернігівщини. Відтак, м. Семенівка, м. Новгород-Сіверський та с. Криски Коропського району найближчим часом отримають кошти для реалізації запланованого.

— Прошу переможців конкурсу терміново готувати пакети документів та відповідні рішення сесій про співфінансування. Крім того, прошу ще раз проаналізувати свої бюджети та винайти резерви на забезпечення співфінансування в більшій мірі. Адже за таких умов ми зможемо охопити більше об’єктів,— акцентував перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Читати також: Фінансування ДФРР: спортивні об'єкти обрали. На черзі — медичні

Визначені проекти-переможці з енергозбереження в медичних закладах. На розгляді регіональної комісії – освітянські проекти

Наступна приємність чекала на Березнянську ЗОШ І-ІІІ ступеня Менського району. Проект з реконструкції даху та ремонту фасаду навчального закладу знаходився на межі конкурсного ліміту, однак рішення більшості — все ж включити його до переліку, що пропонуватимуть Мінрегіону.

Таким чином на погодження буде направлено 13 проектів з напряму «Заходи з енергоефективності в навчальних закладах».

Наступний пункт обговорення — перехідні об’єкти.

Відповідно до Постанови КМУ, інвестиційні програми і проекти, календарні плани реалізації яких становлять більше одного року, що починаючи з 2015 року фінансуються за рахунок коштів ДФРР, включаються до узагальненого переліку. На Чернігівщині таких дванадцять. Загальна вартість незавершеного будівництва становить понад 97 мільйонів гривень, або 86% від суми ліміту області.

Тож комісія вирішила першочергово підтримати об’єкти з високим ступенем будівельної готовності, які не мають проблем з проектною документацією та гарантовано будуть введені в експлуатацію в поточному році.

Окрім того, зібранню до наступної зустрічі доведеться дуже напружено попрацювати, адже на розгляд винесено решту пропозицій, які були надіслані на реєстрацію. Це — 276 проектів на суму понад 879 мільйонів гривень.

— Підтримка держави відчутна, але ми маємо плідно працювати на місцях. Необхідно вишукувати власні резерви, залучати підприємців та народних обранців, — наголосив Леонід Сахневич.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.