Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 09:44:00

ДФРР і Чернігівщина: перші втішні результати та клопітка праця надалі

15.04.2017   10:07Агенцiя

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році розпочалося з приємної новини — Мінрегіон не має жодних зауважень до проектів трьох об’єктів спортивної інфраструктури Чернігівщини. Відтак, м. Семенівка, м. Новгород-Сіверський та с. Криски Коропського району найближчим часом отримають кошти для реалізації запланованого.

— Прошу переможців конкурсу терміново готувати пакети документів та відповідні рішення сесій про співфінансування. Крім того, прошу ще раз проаналізувати свої бюджети та винайти резерви на забезпечення співфінансування в більшій мірі. Адже за таких умов ми зможемо охопити більше об’єктів,— акцентував перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Читати також: Фінансування ДФРР: спортивні об'єкти обрали. На черзі — медичні

Визначені проекти-переможці з енергозбереження в медичних закладах. На розгляді регіональної комісії – освітянські проекти

Наступна приємність чекала на Березнянську ЗОШ І-ІІІ ступеня Менського району. Проект з реконструкції даху та ремонту фасаду навчального закладу знаходився на межі конкурсного ліміту, однак рішення більшості — все ж включити його до переліку, що пропонуватимуть Мінрегіону.

Таким чином на погодження буде направлено 13 проектів з напряму «Заходи з енергоефективності в навчальних закладах».

Наступний пункт обговорення — перехідні об’єкти.

Відповідно до Постанови КМУ, інвестиційні програми і проекти, календарні плани реалізації яких становлять більше одного року, що починаючи з 2015 року фінансуються за рахунок коштів ДФРР, включаються до узагальненого переліку. На Чернігівщині таких дванадцять. Загальна вартість незавершеного будівництва становить понад 97 мільйонів гривень, або 86% від суми ліміту області.

Тож комісія вирішила першочергово підтримати об’єкти з високим ступенем будівельної готовності, які не мають проблем з проектною документацією та гарантовано будуть введені в експлуатацію в поточному році.

Окрім того, зібранню до наступної зустрічі доведеться дуже напружено попрацювати, адже на розгляд винесено решту пропозицій, які були надіслані на реєстрацію. Це — 276 проектів на суму понад 879 мільйонів гривень.

— Підтримка держави відчутна, але ми маємо плідно працювати на місцях. Необхідно вишукувати власні резерви, залучати підприємців та народних обранців, — наголосив Леонід Сахневич.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів 09:17

З 1 квітня цього року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 гривень.

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з "COVID 19" готовий 09:11

В зоні відповідальності Чернігівського військового госпіталю серед військовослужбовців частин ЗС України, які дислокуються в Чернігівській та Сумській області, жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19, не зареєстровано.

Нардеп від Чернігова вніс до

Нардеп від Чернігова вніс до "антиколомойського закону" більше 6000 правок 09:02

До закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», на ухваленні якого наполягали в Міжнародному валютному фонді, народні депутати внесли рекордні 13000 правок. При тому, що це ще не фінальна цифра.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 6 квітня до 8:00 7 квітня 2020 року.