Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в березні 2017 р. в Чернігівський області становив 101,6%, в Україні – 101,8%.
На загальну цінову ситуацію в області суттєво вплинуло підвищення тарифів на електроенергію на 28,1%.
Серед продуктів харчування найбільше (на 6,3%) подорожчали фрукти, на 5,7% – хліб, на 1,2–3,2% – масло, сири, макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна, рис, цукор та яловичина.
Водночас яйця стали дешевшими на 7,5%, овочі – на 2,8%, м’ясо птиці – на 1,9%.
Ціни на тютюнові вироби підвищилися на 3%.
Вартість поштових послуг зросла на 17,1%, мобільного зв’язку – на 7%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.