Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 08:12:36

На Чернігівщини протягом березня платники податків сплатили понад 547 мільйонів гривень

10.04.2017   08:17Агенцiя

У березні поточного року платники Чернігівської області сплатили до бюджетів усіх рівнів більш як 547 млн. грн. податків і зборів. Як і у попередніх періодах, питома вага добровільної сплати податкових зобов’язань залишається дуже значною - майже 99 відсотків.

Від сплати податкового боргу та за рахунок контрольно-перевірочної роботи до бюджетів надійшло трохи більше як по 2 млн. гривень.

В тому числі до державного бюджету зібрано понад 258 млн.грн., що перевищує майже на чверть або на 49 млн грн. відповідний період минулого року.   На збільшення загальної суми вплинуло зростання збору податку на додану вартість майже на 11 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб та військового збору на 22,6 млн.грн., рентної плати за користування надрами на 36,4 млн. гривень.

До місцевих бюджетів усіх рівнів податків та зборів надійшло майже 290 млн. гривень. У порівнянні до березня минулого року відбулось зростання сплачених сум на 30 відс. або майже на 68 млн. гривень.

Приріст забезпечено за рахунок основних бюджетоформуючих податків. А саме:  внаслідок зростання рівня мінімальної заробітної плати  приріст податку на доходи фізичних осіб складає понад 57 млн. грн., єдиного податку з фізичних осіб - більше 5 млн. грн., плати за землю – понад 15 млн. гривень.

Заплановані місцевими радами всіх рівнів бюджетні призначення перевищені більш як на 16 відсотків, тобто понад очікуваних надходжень додатково зібрано більше 40 млн. гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області за березень 2017 року сплачено понад 253 млн. гривень. У порівнянні до лютого поточного року надходження залишились практично на рівні (103 відс.), а до рівня березня минулого року – зросли на 42,7 відс., приріст складає майже 76 млн. гривень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини