Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 09:58:03

На Чернігівщини протягом березня платники податків сплатили понад 547 мільйонів гривень

10.04.2017   08:17Агенцiя

У березні поточного року платники Чернігівської області сплатили до бюджетів усіх рівнів більш як 547 млн. грн. податків і зборів. Як і у попередніх періодах, питома вага добровільної сплати податкових зобов’язань залишається дуже значною - майже 99 відсотків.

Від сплати податкового боргу та за рахунок контрольно-перевірочної роботи до бюджетів надійшло трохи більше як по 2 млн. гривень.

В тому числі до державного бюджету зібрано понад 258 млн.грн., що перевищує майже на чверть або на 49 млн грн. відповідний період минулого року.   На збільшення загальної суми вплинуло зростання збору податку на додану вартість майже на 11 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб та військового збору на 22,6 млн.грн., рентної плати за користування надрами на 36,4 млн. гривень.

До місцевих бюджетів усіх рівнів податків та зборів надійшло майже 290 млн. гривень. У порівнянні до березня минулого року відбулось зростання сплачених сум на 30 відс. або майже на 68 млн. гривень.

Приріст забезпечено за рахунок основних бюджетоформуючих податків. А саме:  внаслідок зростання рівня мінімальної заробітної плати  приріст податку на доходи фізичних осіб складає понад 57 млн. грн., єдиного податку з фізичних осіб - більше 5 млн. грн., плати за землю – понад 15 млн. гривень.

Заплановані місцевими радами всіх рівнів бюджетні призначення перевищені більш як на 16 відсотків, тобто понад очікуваних надходжень додатково зібрано більше 40 млн. гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області за березень 2017 року сплачено понад 253 млн. гривень. У порівнянні до лютого поточного року надходження залишились практично на рівні (103 відс.), а до рівня березня минулого року – зросли на 42,7 відс., приріст складає майже 76 млн. гривень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини