Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 грудня, 04:28:27

На Чернігівщині продано права оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення держвласності

04.04.2017   08:30Агенцiя

З початку 2017 року у Чернігівській області проведено 12 земельних аукціонів, організованих фахівцями Головного управління Держгеокадастру регіону.

Інвестори придбали права оренди 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 913,39 га розташовано на території Борзнянського, Городнянського, Ічнянського, Козелецького, Коропського, Корюківського, Менського, Ніжинського, Семенівського, Сновського, Сосницького, Талалаївського районів Чернігівської області.

Найбільше земельних ділянок передано в оренду інвесторам завдяки проведенню аукціону на території Корюківського (10 ділянок) та Городнянського районів (3 ділянки) Чернігівської області.

Максимально зросла вартість оренди земельної ділянки площею 72,8585 га у Дроздовицькій сільській раді Городнянського району Чернігівської області. Під час торгів ставка річної оренди зросла з 97,806 тис. грн до 500,270 тис. грн. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 40,92% від нормативної грошової оцінки.

За підсумками аукціонів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 989,72 до 1736,81 тис. гривень. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини