Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 16:35:23

Заробітна плата в Чернігівської області в лютому 2017 року. ДОВІДКА

30.03.2017   10:37Агенцiя

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2017 року зросла на 2% та становила 4855 грн (в Україні – 6209 грн).

Це в 1,5 раза вище мінімальної заробітної плати (3200 грн) та на 39,4% – ніж рік тому.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) в лютому 2017 року збільшилася проти попереднього місяця на 0,7%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано в м.Києві (9832 грн), найнижчий – у Тернопільській (4790 грн) та Чернівецькій (4792 грн) областях.

Найбільше нараховано працівникам добувної промисловості
і розроблення кар'єрів (7418 грн), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (7005 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (6564 грн), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (6060 грн), фінансової та страхової діяльності (6006 грн).

Водночас найменше отримали працівники поштової та кур’єрської діяльності, а також зайняті у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті й монтажу машин та устатковання.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.