Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 16:28:40

На Чернігівщині з аукціонів продали права оренди на більше, ніж 900 га сільгоспземель

29.03.2017   13:38Агенцiя

З початку 2017 року у Чернігівській області на земельних аукціонах придбали права оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення держвласності загальною площею 913,39 га.

Про це повідомили у Держгеокадастрі.

Максимально під час торгів зросла вартість оренди земельної ділянки площею 72,9 га у Дроздовицькій сільській раді Городнянського району: з 97,8 тис. грн. до 500,3 тис. грн. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 40,92% від нормативної грошової оцінки.

За підсумками аукціонів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 989,72 тис. до 1736,81 тис. грн. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Чернігівщини.

AgroTimes

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини