Водоканал об’явив відкриті торги
«Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» переходить в нову фазу виконання.
28 березня КП «Чернігівводоканал» розмістило повідомлення про закупівлю 4000 лічильників холодної та гарячої води для встановлення в багатоквартирних будинках Чернігова.
Зазначимо, що у 2017 році планується закупити 2500 шт. лічильників холодної та 1500 шт. лічильників гарячої води. Разом – 4000 приладів обліку.
Відповідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі були затверджені на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження.
Аукціон при проведенні процедури відкритих електронних торгів щодо закупівлі лічильників має відбутися 14 квітня 2017 року, а вже 15 квітня будуть відомі вартість приладів обліку та підприємство-переможець.
Наголосимо, що КП «Чернігівводоканал» робить усе можливе для того, щоб місто отримало якісні прилади обліку води за найнижчою ціною. Сама процедура відкритих електронних торгів відбувається відкрито та прозоро.
Наступними етапами виконання Програми будуть процедури закупівлі комплектуючих для встановлення вузлів обліку та визначення підприємства – виконавця робіт. Прозорість закупівлі також буде гарантована.
Нагадаємо, що з 20 березня триває процедура реєстрації громадян на встановлення приладів обліку гарячої та холодної води. Встановлення приладів обліку здійснюється одноразово та за умов:
– відсутності відповідних приладів обліку води у житловому приміщенні;
– що заявник є власником або співвласником житлового приміщення (власність набута в порядку не забороненому законодавством України), користувачем житла житлового фонду комунальної власності;
– проживає за місцем реєстрації;
– отримує субсидію на сплату комунальних послуг.
Прийом заяв від громадян щодо включення до «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» відбувається в приміщенні абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою: м. Чернігів, вул. Генерала Бєлова, 2.
Довідки та консультації з цього питання можна отримати за телефоном в Чернігові: (0462) 614-662.
Станом на 28 березня 2017 року бажання встановити прилади обліку води в своїх квартирах виявили 556 мешканців багатоквартирних будинків. Враховуючи встановлення лічильників гарячої води можна констатувати, що в цілому у 2017 році лічильники за кошти бюджету отримає 2500 абонентів. За сім днів прийому, до абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» надійшла п’ята частина від загальної кількості заяв на 2017 рік.
Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.