Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 02:29:57

Міські податківці зібрали 333 мільйони до бюджетів

17.05.2012   14:46Агенцiя

Податкова служба стабільно перевиконує прогнозні показники з надходжень до Державного бюджету.

З початку 2012 року міськими податківцями до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 333,2 млн.грн. податків і зборів. Приріст збору платежів у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 57,5 млн.грн. Відсоток виконання доведених показників до бюджетів усіх рівнів 108,4.

До Державного бюджету залучено 163,3 млн.грн. Завдання по мобілізації платежів до бюджету виконано на 104,8 відс. Рівень добровільної сплати до Державного бюджету складав 88,3 відс. Це результат перенесення акценту у роботі податкової служби на відмову від фіскального тиску на бізнес.

До місцевого бюджету від платників податків зібрано 169,8 млн.грн., що дозволило забезпечити виконання розрахункової бази на 112,1 відс., додатково надійшло 18,4 млн.грн. Обов’язковою складовою бюджетних доходів виступає податок на доходи фізичних осіб, надходження якого склали 124,1 млн.грн. або 73,1 відс. загальних надходжень. Плати за землю, з початку року, надійшло 26,0 млн.грн.

Додаткові джерела збільшення показників бюджету – це насамперед економічне зростання і детінізація. Залучення до оподаткування коштів тіньової економіки потребує удосконалення аналітичної складової, інтелектуальної обробки усього спектра інформації для впливу на недобросовісних платників податків.

Людмила Ключник, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).