Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 15:53:47

На 133 підприємствах Чернігівщини виявлені порушення трудового законодавства

17.05.2012   14:42Агенцiя

На 133 підприємствах (в установах, організаціях) Чернігівщини та у фізичних осіб-підприємців виявлено порушення законодавства про працю щодо оформлення трудових відносин та ведення кадрового діловодства.

Такі незаконні дії були вчинені загалом відносно 1430 працівників. Про це повідомив, оперуючи даними перевірок, заступник начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області Олександр Загорнов.

Також, у ході проведених перевірок виявлено 9 працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин у 4 суб’єктах господарювання. Перевірками виявлено невідповідність чинному трудовому законодавству 53 договорів, укладених фізичними особами-підприємцями з найманими працівниками.

За підсумками перевірок посадовим особам підприємств та фізичним особам-підприємцям, які використовують найману працю, державними інспекторами праці видано 133 приписи щодо усунення порушень законодавства про працю. Відносно порушників трудового законодавства складено та передано до місцевих судів області 109 протоколів за частиною 1 статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Два матеріали з ознаками злочину, передбаченого статтею 172 Кримінального передано до правоохоронних органів для розгляду та прийняття рішення в порядку статті 97 Кримінально-процесуального кодексу України.

Загалом впродовж січня-квітня місяців поточного року державними інспекторами праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області проведено 430 перевірок додержання законодавства про працю, в тому числі з питань дотримання прав громадян при прийомі на роботу та працівників при звільненні з роботи, використання праці іноземців та осіб без громадянства, на підприємствах, в установах і організаціях області, а також у фізичних осіб, які використовують найману працю, в яких працює більше 27 тисяч осіб.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.