У структурі використаного палива в Чернігівський області більше половини визначав газ природний
Підприємствами та організаціями області у 2011 р. використано 2 млн.т умовного палива енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти, що становило 98% від рівня 2010 р.
Проти 2011 р. збільшилося використання бітуму нафтового й сланцевого, мазутів топкових, фракцій середніх інших, вугілля кам’яного та газойлів (палива дизельного). Водночас зменшилося споживання брикетів торф’яних, нафти сирої, бензину моторного, торфу паливного, масел мастильних та газу природного.
У структурі використаного палива в області більше половини (54%) визначав газ природний, 19% – вугілля кам’яне, 8% – нафта сира, 7% – газойлі (паливо дизельне).
Основним споживачем палива в економіці області залишається промисловість (79% загального обсягу). Провідними в структурі промисловості області за споживанням палива були підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води.
У запасах енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти на 1 січня 2012р. нараховувалося 134 тис.т умовного палива.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.