Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 02:02:57

Чернігівське хімволокно другий рік простоює

17.05.2012   07:37Агенцiя

В марте 2012 года кордная ткань в Украине не производилась – единственное предприятие, которое ее выпускает, Черниговское химволокно простаивает уже второй год, несмотря на проведенную модернизацию производства

Как сообщил Черкасский НИИТЭХИМ, завод не работал в феврале этого года, и не смог запуститься в марте. Проблемы у предприятия продолжаются уже второй год. В прошлом году производство кордной ткани на химволокне сократилось почти в пять раз по сравнению с 2010 годом – до 173 тыс. кв. м.

В результате такой ситуации, в 2011 году “Черниговское химволокно” сократило чистый доход с 30 млн. грн. до 18 млн. грн., при этом получив убытки в размере 90 млн. гривен. Завод специализируется на производстве капроновых и анидных технических нитей, а также кордных и технических тканей, которые являются сырьем для производства шин, конвейерных лент.

Предприятие выпускает около 100 видов основной продукции, 97 видов товаров народного потребления. Кордная ткань используется для производства автомобильных и авиационных шин.

До кризиса предприятие работало достаточно успешно, например, в 2006 году оно получило рекордный доход в размере 406 млн. грн. и 6,3 млн. грн. чистой прибыли.

Далее была осуществлена масштабная реконструкция предприятия, под нее “Альфа-Банк” предоставил кредиты в размере $55 млн. “Черниговское химволокно” начало реализацию инвестиционных проектов – внедрение установки твердофазной поликонденсации и установки полимеризации ПА-6 .

Но начался кризис, и завод с осени 2008 года большую часть времени простаивает. Производственные мощности в 2010 году использовались в зависимости от наличия спроса потребителей: на 6-18%, а в 2011 предприятие практически полностью простаивало.


http://himprom.ua/chernigovskoe-himvolokno-vtoroj-god-prostaivaet-new2072

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).