Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 11:08:29

Безробітних стало менше, вакансій - більше

15.03.2017   08:52Агенцiя

Ринок праці Чернігівщини демонструє позитивну динаміку.

Протягом перших двох місяців 2017 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року на чверть збільшилась кількість роботодавців, які звернулися до центрів зайнятості області за допомогою в підборі кадрів, та на стільки ж зросла кількість поданих ними вакансій.
 
Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Загалом, протягом січня-лютого 2017 року 2,1 тис. роботодавців скористалися послугами Чернігівської обласної служби зайнятості, з них 73,5% завдяки професійному відбору отримали бажаних працівників. Відтак укомплектовано 3,7 тис. вакансій, а це на 44% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Протягом звітного періоду на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 5,8 тис. громадян. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 18,2 тис. осіб – на 12% менше в порівнянні з минулорічним показником.

За сприяння служби зайнятості роботу знайшли 1,7 тис. безробітних. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 80 осіб.

Крім того, 1,1 тис. безробітних за направленням служби зайнятості підвищували кваліфікацію та проходили перенавчання, 0,5 тис. - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Станом на 1 березня в області налічувалось 14,3 тис. безробітних, що на 12,5% менше, ніж рік тому. Водночас зменшилась і кількість претендентів на одну вакансію (9 осіб проти 11 рік тому).


Валентина Федусь
 

Останні новини Чернігівщини

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році 10:07

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня.

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків 09:53

За інформацією Служби безпеки України в Чернігівській області та матеріалами Державної служби фінансового моніторингу України викрито діяльність групи фізичних осіб, які отримували значні суми грошових коштів на свої рахунки в банках.

Зловживання службовим становищем - підозрюється колишній директор одного з провідних медичних закладів Чернігова

Зловживання службовим становищем - підозрюється колишній директор одного з провідних медичних закладів Чернігова 09:51

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури колишньому генеральному директору одного з комунальних медичних закладів Чернігівської обласної ради у спосіб, передбачений ст. 135 КПК України, повідомлено підозру за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

Перший майданчик для вільного вигулу собак з’явився у Березовому гаю

Перший майданчик для вільного вигулу собак з’явився у Березовому гаю 09:41

У Березовому гаю з’явився перший в Чернігові майданчик для вільного вигулу собак. Незабаром мають збудувати ще два – у парку на розі проспекту Миру та вулиці Софії Русової, а також на вулиці Красносільського у мікрорайоні Масани.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини