Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 00:48:49

В Україні запрацював online-сервіс для пошуку енергоаудиторів

11.03.2017   13:38Агенцiя

Українці, які бажають зменшити витрати на комунальні послуги, тепер можуть знайти досвідченого спеціаліста зі свого міста, який допоможе провести енергетичний аудит їхнього помешкання та підготувати детальний план впровадження енергоефективних заходів.

В кожному регіоні України є досвідчені спеціалісти, які знають як зробити так, щоб не витрачаючи значних коштів, зменшити витрати на комунальні послуги. При цьому вартість цих послуг може окупитися всього за 1 місяць опалювального сезону.

Щоб знайти такого спеціаліста із вашого міста/області, потрібно залишити заявку через сервіс Джоуль, і вже протягом дня надійдуть перші пропозиції: спеціалісти вкажуть свої контакти і вартість виїзду на об'єкт та проведення енергоаудиту.

Анкета, яку потрібно заповнити, дуже проста. В першу чергу потрібно вибрати для якого типу будівель потрібно провести енергоаудит:

Далі потрібно вказати основні проблеми, які вас турбують.

Також потрібно вказати ті послуги, які повинен надати спеціаліст.

Після заповнення анкети протягом дня надійдуть перші пропозиції від енергоаудиторів.

Окрім цього, підібрати енергоаудитора можна і не створюючи заявки, а просто ознайомившись із відгуками про спеціалістів у каталозі енергоаудитоів.


http://ecotown.com.ua/news/V-Ukrayini-zapratsyuvav-online-servis-dlya-poshuku-enerhoaudytoriv/

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.