Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 18:15:51

Науковці презентували аграріям Чернігівщини новітні інноваційні розробки і технології

07.03.2017   12:23Агенцiя

Застосування новітніх наукових розробок і технологій у сільському господарстві області обговорили учасники семінару, організованого днями Департаментом агропромислового розвитку Чернігівської ОДА спільно з Інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового розвитку НААН.

Ознайомитись з останніми розробками науковців зібралося понад п’ятдесят керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств, а також фахівці управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

Роботу семінару відкрив перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, який наголосив на необхідності застосування наукових досягнень у практичній роботі аграріїв.

Керівник Інституту Віталій Волкогон розповів про сучасні розробки мікробіологів для аграрного виробництва. А заступник директора Інституту з наукової та інноваційної діяльності Анатолій Москаленко продемонстрував учасникам семінару перспективи використання на Чернігівщині новітніх інноваційних технологій їх наукового закладу.

Керівники господарств мали змогу обговорити зі співробітниками Інституту питання практичного застосування мікробіологічних препаратів, їх впливу на ріст і розвиток сільськогосподарських культур, а також економічну ефективність їх використання.

Власним досвідом застосування наукоємної продукції Інституту поділилися Григорій Васеко (ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі у тваринництві»), Микола Мисник (ФСГ «Золотий Пармен») та Володимир Мусієнко (ФГ «Деметра Агро МС»).

Підбиваючи підсумки семінару, директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Юрій Павлішен висловив упевненість у перспективності співпраці Інституту та аграріїв області за підтримки його підрозділу, а також управлінь (відділів) агропромислового розвитку на місцях.

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини