Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:52:02

В області поменшало безробітних

24.02.2017   10:27Агенцiя

Регіональний ринок праці демонструє позитивну динаміку. Порівняно з минулим роком кількість безробітних зменшується, а число вакансій, навпаки, зростає, - заявляють у службі зайнятості.

Фахівці наполягають порівнювати дані щодо безробіття не з показниками попередніх місяців, а з відповідним періодом минулого року, адже ринку праці притаманні сезонні коливання.

Отож станом на 1 лютого в області налічувалось 13,8 тис.

безробітних,  що на 18% менше, ніж на цю дату рік тому. При цьому кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості,  зросла на третину та становила 1,4  тис. Від них до служби зайнятості надійшло вакансій на 80% більше, а саме 2,3 тисячі.

Крім того, прослідковується тенденція до збільшення кількості найманих працівників, прийнятих на роботу фізичними особами-підприємцями (у січні їх кількість збільшилась у 2,6 рази), що є свідченням детінізації зайнятості.

                                                                    

Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.