Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 22:43:54

ГУ ДФС в області: у січні, при зменшенні кількості перевірок, до бюджету донараховано 3,4 мільйони гривень

23.02.2017   09:42Агенцiя

В управлінні аудиту Головного управління повідомили, що у січні поточного року фахівцями управління було проведено 20 перевірок. Це на 63 відс. менше ніж за відповідний період 2016 року.

За результатами цих перевірок донараховано до бюджету 3,4 млн. грн.
За підсумками  січня поточного року забезпечено сплату донарахованих сум в розмірі 3,2 млн. грн.

Крім того, здійснюючи контроль за діяльністю збиткових підприємств у січні зменшено збитки (від'ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток) на 14,4 млн. грн., що дозволило упередити несплату цього податку у наступних податкових періодах на 2,6 млн. грн.

Підрозділами аудиту за результатами документальних  перевірок зменшено: на понад 1 млн. грн. суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету, та більше ніж на 2 млн. грн. від'ємне значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини