Упереджено мінімізацію податку на прибуток близько 926 тисяч гривень
Управлінням аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області викрито факт завищення підприємством витрат, зазначених в декларації з податку на прибуток.
Між підприємством «Б» та фізичною особою-підприємцем було укладено договір надання (посередницьких) аутсортингових послуг. В підтвердження отриманих послуг підприємство «Б» надало лише договір, акти наданих послуг та платіжні доручення на часткову оплату за отримані послуги від підприємця.
В ході документальної позапланової виїзної перевірки виявлено порушення Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та звітність в Україні» та Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку. Встановлено, що акти наданих послуг не відповідають визначенню первинних документів для цілей ведення податкового (бухгалтерського) обліку.
Разом з цим, в ході кримінального провадження були отримані додаткові докази відсутності змісту та фактичних обсягів отриманих від фізичної особи-підприємця (посередницьких) аутсортингових послуг.
Підприємство «Б» шляхом включення до витрат сум отриманих послуг, які фактично не надавались фізичною особою-підприємцем, діяло виключно з метою мінімізації податкових зобов’язань по податку на прибуток підприємства.
За результатами перевірки підприємству Б донараховано податку на прибуток на загальну суму 925,8 тис.гривень.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression