Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:09:06

Чернігівський молокозавод уже встановив перший рекорд

14.05.2012   12:03

Публічне акціонерне товариство “Чернігівський молокозавод” подало заявки аж на 4 види продукції на Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” у 2012 році. Знане на Чернігівщині і далеко за її межами підприємство займається переробкою молока та виробництвом сиру.

“Чернігівський молокозавод” цього року представив на конкурс молоко в упаковці “Еколін” 2,7,% жирності та продукти ТМ “Добряна”: сирок солодкий “Сирочок” 16,5% жирності, а також виготовлені термостатним способом біойогурт термостатний 2,5% жирності та сметану термостатну 21% жирності в стаканчиках.
На підприємстві діє інтегрована система управління якістю та безпекою харчової продукції, що дозволило “Чернігівському молокозаводу”, упродовж кількох років входити до кращих підприємств молочної галузі нашої держави.

Перший етап конкурсу – „100 кращих товарів України” – це регіональний конкурс „Чернігівська якість-2012”. Заявки на нього приймаються до 21 травня.

Комісія експертів визначить переможців регіонального етапу. Кращі підприємства матимуть змогу представити свою продукцію, роботи, послуги на Всеукраїнському рівні.
Зараз учасники конкурсу оформлюють пакет документів і сертифікатів, що підтверджують якість його продукції, щоб подати на оцінку до обласної конкурсної комісії „Чернігівська якість-2012”.

Готується також розповідь про підприємство, яке неодноразово було учасником і переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України”.

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.