Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:50:57

Зовнішня торгівля товарами в Чернігівської області у 2016 році. ДОВІДКА

18.02.2017   09:17Агенцiя

У 2016 р. зовнішню торгівлю товарами підприємства та організації Чернігівщини здійснювали з партнерами 129 країн світу.

Протягом року  експортовано товарів на 427 млн.дол. США, що на 23% менше, ніж у 2015 р., імпортовано – на 473 млн.дол. США (на 24% більше).

Більше половини (54%) експорту формували поставки до Росії (на 46 млн.дол. США), Єгипту (на 32 млн.дол.), Білорусі (на 27 млн.дол.), Румунії та Туреччини (по 26 млн.дол. до кожної), Грузії (на 24 млн.дол.) Молдови (на 18 млн.дол.), Польщі (на 16 млн.дол.), Нідерландів (на 14 млн.дол.).

Значним попитом на зовнішньому ринку користувалися зернові культури (23% від загального експорту), з яких майже дві третини експортовано до Єгипту, Іспанії, Ірану, Нідерландів, Портуґалії, Бельґії, Таїланду та Італії.

Суттєві поставки  виробів із паперу та картону здійснювалися до Росії, Казахстану та Азербайджану;  деревини та виробів із неї – до Туреччини та Китаю;  готових харчових продуктів – до Грузії та Молдови; насіння й плодів олійних рослин – до Єгипту, Ірану, Франції, Туреччини та Нідерландів; одягу текстильного – до Польщі, Франції та Нідерландів.
   
Понад 70% імпорту товарів забезпечували Білорусь, Німеччина,  Російська Федерація,  Бразілія, Італія, Китай, Велика Британія, Туреччина та Польща.
   
В асортименті імпорту переважали готові харчові продукти (25%), полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (16%), текстильні матеріали та текстильні вироби (12%), папір та картон (10%), котли, машини (7%), добрива та мінеральні продукти (по 5% кожна).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.