Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 00:31:53

Турбота про літнє оздоровлення дітей

14.05.2012   11:48Агенцiя

Днями, у Чернігові, в приміщенні виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, відбулася нарада за участю директорів міської і міжрайонних виконавчих дирекцій відділення та керівників дитячих закладів оздоровлення області, на якій було розглянуто ряд питань, у тому числі: про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році та про підсумки виконання бюджету обласного відділення Фонду за І квартал 2012 року.

Основну увагу керівників робочих органів відділення та закладів оздоровлення було зосереджено на необхідності спрацювати так, щоб жодна копійка не повернулася у вигляді економії статті видатків передбачених для оздоровлення дітей. На поточний рік в бюджеті відділення передбачено 6,3 млн. грн. для фінансової участі в дитячій оздоровчій компанії. В середньому на зміну передбачається 37 грн. на один людино-день в межах граничних витрат для харчування та 3 грн. на культмасове і медичне обслуговування. Сумарно 40 грн. на день. Це є позитивом для закладів, оскільки дозволяє всі витрати, в тому числі на харчування, проводити в середньому на зміну. Одночасно, правлінням відділення Фонду дозволено проводити часткове фінансування оздоровчої зміни не менше 14 днів.

На нараді йшлося і про шляхи досягнення виконання планів оздоровлення дітей влітку поточного року. Для цього необхідно відпрацювати всі шляхи залучення коштів Фонду для фінансування оздоровчого процесу. Це можливо або через роботодавців, які займаються оздоровленням дітей своїх працівників, або шляхом фінансування безпосередньо оздоровчих закладів на підставі укладених угод. Для закладів – це найбільш вигідний механізм. Водночас необхідно вжити спільних заходів для забезпечення фінансової участі Фонду в оздоровленні кожної дитини, що буде відпочивати в таборах області та реалізації запланованих графіків їх роботи. Директорам робочих органів відділення треба переглянути заплановані шляхи реалізації оздоровчої кампанії в частині використання потужностей місцевих таборів, керівникам закладів оздоровлення докласти зусиль для того, щоб реальна потужність закладів максимально наближалась до фактичних результатів, у тому числі при фінансовій підтримці відділення Фонду. Окрім того, збільшення середньої тривалості оздоровчої зміни (в окремих таборах до 21 – 22 днів) веде до подорожчання путівок, що не завжди виправдовує себе. Адже всім очевидно, що основний інвестор в оздоровленні дітей є їх власні батьки. Тому, при зміні у 21 день батькам доведеться сплатити 1800 грн. і навіть більше. Це явно не підйомні кошти. Отже, керівникам окремих закладів оздоровлення варто було б переглянути тривалість змін в бік зменшення.

В ході обговорення питання учасники наради обмінялися думками та внесли пропозиції щодо шляхів покращення роботи по оздоровленню дітей області влітку поточного року.
Нарада пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції Савича П.І., який і підвів підсумки наради.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.