Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 грудня, 14:39:43

Суд задовольнив позов КРУ до ДП “171 Чернігівський військовий завод”

26.10.2011   13:08Агенцiя

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги Контрольно-ревізійного управління в Чернігівській області до Державного підприємства ДП “171 Чернігівський військовий завод”.

Йдеться про відшкодування до Державного бюджету м. Чернігова майже 1 мільйон гривень.
Так, ревізія ДП “171 Чернігівський військовий завод” встановила, що у 2009 – 2010 роках підприємство відповідно до наказу Міністерства оборони України реалізувало основні засоби приватним підприємствам, фізичним особам-підприємцям та працівникам заводу. Виручені кошти мали піти в рахунок погашення податкового боргу.

Проте на момент ревізії підприємство недоотримало від покупців всіх коштів за продане майно та не перерахувало до бюджету 987 тис грн.

“Оскільки підприємство не поспішало виконати вимоги про усунення виявлених фінансових порушень, контрольно-ревізійне управління змушене було звернутися до суду”, – пояснила начальник відділу інспектування органів державної влади Олена Коросташовець.

Тепер суд зобов’язав ДП “171 Чернігівський військовий завод” виконати вимоги КРУ щодо відшкодування коштів шляхом проведення претензійно-позовної роботи та перерахування їх до Державного бюджету м. Чернігова.

Постанова суду набрала законної сили.

Прес-служба КРУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чи  вміє використовувати Ваша громада найбільш сучасний та найдемократичніший інструмент участі в процесі прийняття рішень місцевою владою?

Чи вміє використовувати Ваша громада найбільш сучасний та найдемократичніший інструмент участі в процесі прийняття рішень місцевою владою? 13:40

Коаліція “Прозорі ради” дослідила як використовуються електронні петиції в чотирьох органах місцевого самоврядування Чернігівської області, а саме Чернігівській обласній раді, Чернігівській, Ніжинській та Н.Сіверській міських радах.

Національна поліція ліквідувала діяльність злочинної групи, яка організувала масштабні шахрайські фінансові біржі

Національна поліція ліквідувала діяльність злочинної групи, яка організувала масштабні шахрайські фінансові біржі 13:35

На території шести регіонів країни було проведено спецоперацію із затримання учасників організованої злочинної групи шахраїв.

Проблеми та альтернативи безоплатної правової допомоги обговорено у Чернігові

Проблеми та альтернативи безоплатної правової допомоги обговорено у Чернігові 11:29

В культурно-діловому центрі «Світогляд» відбулися міські зібрання в форматі Town Hall Meetings на тему «Впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Обговорив актуальні питання інклюзивного навчання в області

Обговорив актуальні питання інклюзивного навчання в області 11:17

Представники Громадської ради при Чернігівській ОДА, депутати обласної ради, освітяни, психологи тапредставники інклюзивно-ресурсних центрів Придесення зібралися 13 грудня, в обласній раді, на засідання круглого столу «Соціально-психологічні аспекти взаємодії освітніх закладів з батьками в контексті інклюзивного навчання».

Громадськість продовжує обговорювати питання збереження та розбудови РЛП

Громадськість продовжує обговорювати питання збереження та розбудови РЛП "Ялівщина" 11:04

Представники Громадської ради при Чернігівській ОДА, Департаменту агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів облдержадміістрації, Організаційно-методичного центру контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму, науковці, громадські активісти, які опікуються збереженням зелених зон Чернігова 12 грудня, знову обговорювали питання збереження та охорони земель регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».