Оплата населенням області житлово-комунальних послуг у 2016 році. ДОВІДКА
У 2016 р. жителі Чернігівської області сплатили за житлово-комунальні послуги (включаючи погашення боргів за минулі періоди) 1052 млн.грн, що становить 114% від нарахованих за цей період сум.
На одного власника особового рахунку середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії із розрахунку 150 кВт•год на місяць, у грудні минулого року становили 750 грн.
На кінець року населення області заборгувало надавачам послуг за спожите тепло та гаряче водопостачання – 50 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 20 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 1,6 млн.грн.
За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували 3 місяці й більше 32% користувачів, за утримання будинків, споруд, прибудинкових територій – 14%, за вивезення побутових відходів – 9%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 8%, за газопостачання – 7%.
Крім того, за електроенергію заборгували 3% споживачів, а сума боргу становила 32 млн.грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.