Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:28:45

Чернігівська область серед лідерів найсумлінніших платників за комунальні послуги

03.02.2017   12:48Агенцiя

Заборгованість з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в грудні збільшилася на 17% в порівнянні з показником на кінець листопада і досягла 9,4 млрд грн.

Заборгованість з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в грудні збільшилася на 17% в порівнянні з показником на кінець листопада і досягла 9,4 млрд грн.

Заборгованість з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в грудні збільшилася на 17% в порівнянні з показником на кінець листопада і досягла 9,4 млрд грн., повідомляє Державне управління статистики.
 
Заборгованість за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій за звітний період трохи зменшилася і становить 2,4 млрд грн, заборгованість за вивезення побутових відходів збільшилася до 400 млн грн.
 
При цьому заборгованість за централізоване водопостачання та водовідведення скоротилася на 6% - до 1,5 млрд грн.
 
"У грудні українці сплатили за електроенергію 2 млрд грн (108,4% від нарахованих за цей період сум). При цьому заборгованість за електроенергію станом на кінець грудня склала 3,3 млрд грн", - повідомляє Держстат.
 
Всього у грудні українці сплатили за житлово-комунальні послуги 7,9 млрд грн, що становило 63,8% нарахованих за цей період сум. Найвищий рівень оплати спостерігався у Рівненській, Чернігівській та Вінницькій областях (105,4%, 97% та 94,4% відповідно), а найнижчий - у Закарпатській, Луганській та Дніпропетровській областях (42,2%, 46,5% та 53,4% відповідно).
 
У січні-грудні 2016 року з населенням було укладено 36,1 тис. договорів про реструктуризацію заборгованості на загальну суму 165 млн грн.

Україна комунальна

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг в рамках проекту "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.