Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 03:45:23

Підприємства Чернігова активно продають за кордон харчі, енергію та одяг

03.02.2017   11:23Агенцiя

У 2016р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9434 млн.грн, що складає 42% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Більше половини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 28% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 10% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 6% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, 4% – виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 44%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 32042 грн (по області – 21589 грн).

За межі України реалізовано продукції на 1137 млн.грн. Найбільша частка в експорті продукції підприємств з виробництва харчових продуктів та напоїв (33%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (27%), машинобудування (25%).

Порівняно з 2015р. підприємства м.Чернігова збільшили виробництво вовняних тканин, постільної білизни, взуття, ручних інструментів, світлофорів, вогнегасників, окремих видів меблів;  зменшили – окремих видів швейних виробів,  ящикових піддонів, паперу та картону, засобів мийних та для чищення, шампунів, цегли невогнетривкої керамічної будівельної, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин. 

Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, круп, шоколаду та продуктів, що містять какао; менше – свіжого чи охолодженого м’яса свиней, замороженого м’яса свиней та великої рогатої худоби, кисломолочних продуктів, борошна, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, пряників та виробів подібних, макаронних виробів, мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.