Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 09:17:57

У Чернігові відбувається засідання всеукраїнської Асоціації фінансистів

26.01.2017   15:39Агенцiя

Сьогодні в Чернігові в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відбувається засідання асоціації фінансистів. Протягом двох днів вони обговорюватимуть питання місцевих фінансів, бюджетної децентралізації та бюджетних новацій 2017 року.

Участь у засіданні взяли Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко, керівники фінансових управлінь та департаментів обласних центрів з усієї України, представники парламентського Комітету з питань бюджету та представники АМУ.

Метою даного проекту є створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави.

Відкриваючи засідання, Чернігівський міський голова  сказав, що фінансисти - це фундамент місцевого самоврядування. Також  він зауважив, що є певні проблемні питання в кожному місті, які потребують вирішення на державному рівні.

Одним з таких питань є те, що всі міністерства, силові структури та їхні структурні підрозділи не закладають у бюджет коштів на оренду приміщень та оренду земельних ділянок. При цьому орендують комунальні приміщення і платять 1 гривню за майно, яке міська влада повинна своїм коштом відновлювати та підтримувати.

На засіданні заплановано представлення законодавчої карти галузі та обговорення актуальних проблемних питань місцевих бюджетів.

Міський голова побажав всім учасникам плідної роботи та приємного перебування у Чернігові.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1 07:46

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78 (з пенальті), Старенький, 87, Тотовицький, 90 - Кожушко, 89.

6 липня - Всесвітній день поцілунку

6 липня - Всесвітній день поцілунку 07:31

Цей чудовий і красивий День - Всесвітній День поцілунків, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day».

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?