Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 19:03:39

У Чернігові відбувається засідання всеукраїнської Асоціації фінансистів

26.01.2017   15:39Агенцiя

Сьогодні в Чернігові в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відбувається засідання асоціації фінансистів. Протягом двох днів вони обговорюватимуть питання місцевих фінансів, бюджетної децентралізації та бюджетних новацій 2017 року.

Участь у засіданні взяли Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко, керівники фінансових управлінь та департаментів обласних центрів з усієї України, представники парламентського Комітету з питань бюджету та представники АМУ.

Метою даного проекту є створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави.

Відкриваючи засідання, Чернігівський міський голова  сказав, що фінансисти - це фундамент місцевого самоврядування. Також  він зауважив, що є певні проблемні питання в кожному місті, які потребують вирішення на державному рівні.

Одним з таких питань є те, що всі міністерства, силові структури та їхні структурні підрозділи не закладають у бюджет коштів на оренду приміщень та оренду земельних ділянок. При цьому орендують комунальні приміщення і платять 1 гривню за майно, яке міська влада повинна своїм коштом відновлювати та підтримувати.

На засіданні заплановано представлення законодавчої карти галузі та обговорення актуальних проблемних питань місцевих бюджетів.

Міський голова побажав всім учасникам плідної роботи та приємного перебування у Чернігові.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини