Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 грудня, 09:20:43

У рамках операції "Рубіж" протягом минулого року вилучено товарів на суму 5,4 млн. гривень

24.01.2017   09:45Агенцiя

Операція під умовною назвою «Рубіж» спрямована на попередження та припинення механізмів і схем порушень митних правил, виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах, наповнення державного бюджету.

Протягом минулого року спільною робочою групою у складі працівників Чернігівської митниці ДФС та оперативних співробітників ГУ ДФС у Чернігівській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 5 кримінальних проваджень, за якими вилучено товарів на суму 5,4 мільйонів гривень. Крім того, на порушників митного законодавства накладено штрафів на суму 4,9 мільйони гривень.

З січня цього року розпочато новий етап операції. Отже, звертаючись до усіх небайдужих громадян, просимо у разі наявності інформації про факти незаконного переміщення товарів (автотранспорту, іноземної валюти тощо) через державний кордон України на території Чернігівської області звертатися до чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області за телефоном (0462) 651-479 або у письмовій формі (відповідно до Закону України «Про звернення громадян») за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11.


Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини