Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 02:15:03

45,7 млн. грн. додаткових надходжень забезпечила податкова міліція Чернігівщини до державної скарбниці

11.05.2012   12:49Агенцiя

Із 1,8 млрд. грн. податкових надходжень, які надійшли до державної скарбниці за 4 місяці поточного року від платників податків Чернігівщини, 45,7 млн. грн. грошових коштів забезпечила податкова міліція області.

Про це повідомив перший заступник начальника управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області Сергій Кузнєцов під час оперативної наради.

За його словами перед підрозділами податкової міліції регіону поставлені завдання: руйнування тіньових схем ухилення від сплати податків, протидія оборудкам з ПДВ під час експорто-імпортих операцій, та злочинам у сфері оподаткування з використанням новітніх технологій, виявлення користувачів конвертаційних центрів, контроль за надходженням до державного та місцевих бюджетів, а також на посиленні роботи з контролю ринку підакцизних товарів та протидії їх незаконному обігу. Результати роботи в цьому напрямі доволі вагомі.

“За чотири місяці податковими міліціонерами Чернігівщини у сфері оподаткування викрито 42 злочини, з яких 15 – за ухилення від сплати податків, попередили 9 спроб незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму 4,1 млн. грн., порушено 3 кримінальні справи відносно службових осіб підприємств, які здійснювали незаконне декларування бюджетного відшкодування ПДВ”, – акцентував Сергій Кузнєцов.

Також фахівцями податкової міліції викрито 14 злочинів відносно осіб, які займалися незаконним виготовленням, зберіганням, збутом або транспортуванням з метою збуту підакцизних товарів.

Припинено діяльність 8 підпільних виробництв товарів широкого вжитку. Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 5,7 млн. грн., у тому числі товарів підакцизної групи – на 1,8 млн. грн..

8 кримінальних справ направлено до суду.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.