Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:25:09

Представники малого та середнього бізнесу Чернігівщини у 2016 році сплатили майже 3 мільярди гривень податків

17.01.2017   08:37Агенцiя

За 2016 рік бюджети Чернігівщини поповнились майже на 6 млрд. гривень. Суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу забезпечено 48 відсотків загальної суми надходжень.

До державного бюджету суб’єкти господарювання середнього бізнесу перерахували 820 млн. грн. або понад 29 відсотків від загальної суми надходжень, малого бізнесу та мікропідприємництва – 495 млн. грн. або  майже 18 відсотків.

До місцевих бюджетів суб’єктами середнього підприємництва спрямовано 761 млн. грн. або 24,5 відсотки загальної суми. Дещо більше 24 відсотків надходжень сплачено представниками малого бізнесу (754 млн.грн.). З них юридичними особами - 314 млн. грн., підприємцями, самозайнятими особами та платниками податку на майно – 440 млн. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом попереднього року вклад малого бізнесу у наповнення бюджетів територіальних громад залишається на сталому рівні. Проте сума сплачених податків збільшилась у 1,5 рази (на 262 млн. грн.) за рахунок змін у законодавстві в частині зростання рівня мінімальної заробітної плати та ставок окремих податків і зборів.

Вклад суб’єктів господарювання середнього підприємництва у наповнення місцевих бюджетів у порівнянні до відповідного періоду минулого року також залишився майже на рівні, а сума сплачених податків збільшилась на 243 млн. гривень або у 1,5 рази.

Більше половини усіх сплачених до місцевих бюджетів податків суб’єкти малого та середнього підприємництва забезпечують у 18 районах області та місті Н Сіверському. Найбільше зібрано у Н-Сіверському районі - близько 78 відс., Ічнянському -  понад 71 відс., Семенівському - майже 69 відс., Городянському – більше 66 відс., Коропському – близько 66 відс., Прилуцькому – майже 65 відсотків.

У містах обласного значення цією категорією платників сплачено від 33 до 59 відсотків доходів територіальних громад:  у Прилуках сплачено 69 млн. грн., Ніжині – 68 млн. грн., Чернігові – 452 млн. грн., м.Н Сіверському – 19 млн. гривень.
   

Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.