Платники Чернігівської ОДПІ спрямували до бюджетів 3,6 млрд. гривень
За даними відділу моніторингу доходів та обліково - звітних систем Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області за результатами 2016 року від платників податків Чернігівської ОДПІ до загального фонду Державного бюджету України надійшло 1003,6 млн.грн, що на 21,3 відс. перевищує надходження 2015 року, додатково надійшло до бюджету 176,0 млн.гривень.
Найбільшу питому вагу у надходженнях до Державного бюджету України займають: податок на додану вартість 44,3 відс. (444,3 млн.грн), податок на доходи фізичних осіб - 29 відс. (290,7 млн.грн), військовий збір - 9,4 відс. (94,1 млн.грн), податок на прибуток - 9,6 відсотків (96,6 млн.гривень).
До місцевих бюджетів з початку року платниками податків інспекції забезпечені надходження у розмірі 1368,1 млн.грн, приріст до рівня минулого року склав 463,7 млн.грн або 51,3 відсотків. Найбільша питома вага надходжень до місцевих бюджетів припадає на 4 бюджетоформуючі податки, питома вага яких у загальних надходженнях складає 92,5 відс. (1265,2 млн.грн), у т.ч. податок на доходи фізичних осіб - 55,6 відс. (760,7 млн.грн), плата за землю – 16,4 відс. (224,7 млн.грн), єдиний податок - 11,5 відс. (157,9 млн.грн), акцизний податок – 8,9 відсотків (121,9 млн.гривень).
З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 499,8 млн. грн податку на додану вартість.
Крім того, за минулий рік чернігівці сплатили до казни 1184,4 млн.грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
«Показники роботи Чернігівської ОДПІ - це не просто статистика. Адже завдяки своєчасній і у повному обсязі сплаті платниками податків до бюджету забезпечується у першу чергу добробут пенсіонерів та інвалідів, учителів та лікарів, вчених та військових – всіх, перед ким держава має зобов’язання. Слід також зазначити, що це результат плідної та конструктивної співпраці фахівців інспекції з платниками податків», - наголосила начальник відділу моніторингу доходів та обліково - звітних систем Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Марія Милейко.
Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression