Чернігівська митниця: обсяг експортно-імпортних операцій за минулий рік склав більше 30 млрд. гривень
За підсумками минулого року кількість декларацій, що оформлені на Чернігівській митниці, збільшилась на 9 відсотків у відповідності до позаминулого року.
Загалом митниками здійснено оформлення 55302 митних декларацій, з яких 15759 - у режимі експорту (на 3 відс. більше ніж у 2015) та 24131 - у режимі імпорту (на 9 відс. більше ніж у 2015), решта - транзит. Майже 100 відс. декларацій – електронні.
Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС (за фактурною вартістю товарів) за 2016 рік склав 30 337,82 млн. грн., з них експорт - 8 213,10 млн. грн. та імпорт – 22 124,72 млн. гривень. За вартісними показниками це на 30 відс. та за ваговими на 16 відс. більше ніж за 2015 рік.
На ряду збільшення обсягів імпортних операцій за вартісними та за ваговими показниками - на 37 відс. простежується тенденція збільшення обсягів експорту за вартісними показниками на 15 відс. та зниження за ваговими показниками на 28 відсотків.
Найбільшу питому вагу у товарообігу оподаткованого імпорту становлять міндобрива, тютюн, тракторокомплекти, ацетатний джгут, автошини. Основу експорту складають шпалери, сигарети з фільтром із тютюну, заготовки верхньої частини взуття, молоко згущене з цукром, лісоматеріали, нитки, багатожильний провід.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.