Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 22:23:47

На Чернігівщині більше не існує газопроводів, які не мають власників

26.10.2011   10:40Агенцiя

Під час проведення місячника безпечного використання газу в побуті управлінням Держгірпромнагляду по Чернігівській області було поставлено крапку в довготривалій справі щодо технічного обслуговування систем газопостачання Борзнянського району.

Протягом року управління  неодноразово  зверталося до адміністрації Борзнянського району  та ПАТ «Чернвігівгаз»  щодо забезпечення  безпечної експлуатації  газопроводів, які раніше перебували в зоні відповідальності комунального підприємства «Борзнагаз», а після його ліквідації стали фактично безхазяйними.

За ініціативою управління це питання неодноразово розглядалось на міському та обласному рівнях, ставилось одним з головних пунктів до порядку денного засідань міської і районної рад, обласної комісії з безпеки життєдіяльності та ліквідації наслідків  Чорнобильської катастрофи. 

Відтепер система газопостачання Борзнянського району перебуває на балансі ПАТ «Чернігівгаз», що сприятиме забезпеченню належного рівня технічного обслуговування газопроводів та безпеку їх експлуатації.

Держгірпромнагляд України

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.