Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 13:26:33

Забезпечення стабільних надходжень до бюджету міста Чернігова

26.10.2011   08:57Агенцiя

Велике значення податківці міста приділяють наповненню місцевого бюджету, оскільки це є джерелом виконання місцевих соціальних програм та своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

На наповнення місцевого бюджету позитивно впливає налагодження роз’яснювальної роботи серед платників податків, проведення відповідної роботи серед керівників підприємств та установ, організація та проведення заходів, спрямованих на недопущення виплати заробітної плати “у конвертах”, проведення кампанії декларування та організація різноманітних профілактичних заходів.

Податковою інспекцією встановлено щоденний моніторинг за сплатою до бюджету податку з доходів фізичних ociб по бюджетоутворюючих підприємствах та контроль за тими з них, які мають заборгованість з виплати заробітної плати, своєчасно не перераховують до бюджету податок або виплачують заробітну плату у розмірах, менших за мінімальний.

Зокрема, у поточному році було виявлено 1694 наймані ocо6и, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцями. За рахунок проведеної роботи до бюджету надійшло 133,1 тис. грн. податку на доходи фізичних oci6.

Такі результати свідчать про те, що податківці міста продовжують працювати у звичному для них режимі та забезпечувати стабільні надходження до бюджету міста. Адже це – запорука благополуччя кожного його мешканця.

Шкібтан Віктор, завідувач сектору оперативних перевірок ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 липня до 8:00 13 липня 2020 року.