Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 грудня, 22:03:46

Чернігівська митниця за 4 місяці поточного року перерахувала до Державного бюджету України понад 674 мільйони гривень, що на 59% перебільшує минулорічний показник

08.05.2012   13:27

Чернігівська митниця у січні-квітні 2012 року перерахувала до Державного бюджету України 674,1 мільйони гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2011 року, надходження митних платежів збільшились на 252 мільйони або на 59,6%.

Начальник митниці Олександр Іванов повідомив також, що показник середньоденних надходжень митних платежів зараз становить понад 8 мільйонів гривень і збільшився, відповідно до даних минулого року, в 1,6 рази. Найбільші суми податків були сплачені до Держбюджету при митному оформленні імпорту нафтопродуктів – понад 320 мільйонів гривень, тютюнової сировини – 56, пневматичних гумових шин – 25, вантажних автомобілів – 19, добрив – 18, шоколаду та виробів з нього – 17 мільйонів.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 3 569,63 мільйони гривень, з яких експорт становить 1 006,57 мільйонів та імпорт – 2 563,06 мільйони гривень.

Протягом 4-х місяців 2012 року обсяги загального імпорту, порівняно з відповідним періодом минулого року, збільшились на 35%, тобто на 658,77 мільйонів гривень. Найбільшу питому вагу в загальному товарообігу імпорту в зоні діяльності Чернігівської митниці становлять наступні групи товарів: палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки (33% загального обсягу імпорту), тютюн та промислові замінники тютюну (12%), папір і картон, вироби з паперової маси, паперу або картону (6%). Разом з тим спостерігається тенденція до збільшення обсягів загального експорту – на 1,34 мільйони гривень. Основу експорту товарів складають наступні галузеві групи товарів: папір і картон, вироби з паперової маси, паперу або картону (27% загального обсягу), тютюн та промислові замінники тютюну (12%), реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої та їх частини (10%).

У напрямку боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями протягом 4-х місяців співробітниками митниці виявлено та припинено 258 фактів порушень митного законодавства, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 8 мільйонів гривень. З початку року порушено 6 кримінальних справ, предметами контрабанди у яких є наркотичні засоби (канабіс, гашиш), порох та холодна зброя.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини