Чернігівська митниця за 4 місяці поточного року перерахувала до Державного бюджету України понад 674 мільйони гривень, що на 59% перебільшує минулорічний показник
Чернігівська митниця у січні-квітні 2012 року перерахувала до Державного бюджету України 674,1 мільйони гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2011 року, надходження митних платежів збільшились на 252 мільйони або на 59,6%.
Начальник митниці Олександр Іванов повідомив також, що показник середньоденних надходжень митних платежів зараз становить понад 8 мільйонів гривень і збільшився, відповідно до даних минулого року, в 1,6 рази. Найбільші суми податків були сплачені до Держбюджету при митному оформленні імпорту нафтопродуктів – понад 320 мільйонів гривень, тютюнової сировини – 56, пневматичних гумових шин – 25, вантажних автомобілів – 19, добрив – 18, шоколаду та виробів з нього – 17 мільйонів.
Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 3 569,63 мільйони гривень, з яких експорт становить 1 006,57 мільйонів та імпорт – 2 563,06 мільйони гривень.
Протягом 4-х місяців 2012 року обсяги загального імпорту, порівняно з відповідним періодом минулого року, збільшились на 35%, тобто на 658,77 мільйонів гривень. Найбільшу питому вагу в загальному товарообігу імпорту в зоні діяльності Чернігівської митниці становлять наступні групи товарів: палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки (33% загального обсягу імпорту), тютюн та промислові замінники тютюну (12%), папір і картон, вироби з паперової маси, паперу або картону (6%). Разом з тим спостерігається тенденція до збільшення обсягів загального експорту – на 1,34 мільйони гривень. Основу експорту товарів складають наступні галузеві групи товарів: папір і картон, вироби з паперової маси, паперу або картону (27% загального обсягу), тютюн та промислові замінники тютюну (12%), реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої та їх частини (10%).
У напрямку боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями протягом 4-х місяців співробітниками митниці виявлено та припинено 258 фактів порушень митного законодавства, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 8 мільйонів гривень. З початку року порушено 6 кримінальних справ, предметами контрабанди у яких є наркотичні засоби (канабіс, гашиш), порох та холодна зброя.
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).