Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 14:00:09

Чернігівщина займає 6 позицію в Україні за розвитком промисловості

26.12.2016   14:07Агенцiя

У Чернігівській області індекс промислової продукції за видами економічної діяльності та в цілому по промисловості за січень-листопад цього року склав 107,1% до відповідного періоду 2015-го. По Україні цей показник – 102,1%. Чернігівщина серед регіонів займає шосте рейтингове місце.

У переробній промисловості при загальному зростанні індексу на 14,8% майже всі базові галузі продемонстрували позитивний результат.

Найбільший приріст спостерігався у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів (+28,9%) та машинобудуванні (+21,4%).

Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+21,4%), у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри та виробів зі шкіри (+18,5%), виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (+16,1%).

Від’ємний результат отримано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (-3,4%) та у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності (-11,7%).

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря приріст обсягів виробництва склав 10,1%.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.