Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:12:13

Сергій Сергієнко: Виробничі процеси не повинні шкодити довкіллю

26.12.2016   08:14Агенцiя

Проблемні питання співпраці ТОВ «Малтюроп Юкрейн» та комунального підприємства «Чернігівводоканал» розглянули учасники наради, яку 23 грудня, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники вищевказаних підприємств.

Як повідомив директор ТОВ «Малтюроп Юкрейн» Володимир Гордієнко, його підприємство займається виробництвом солоду переважно для пивної промисловості. Технологічний процес потребує значного споживання води. Стічні води завод скидає до системи міської каналізації Чернігова. Оскільки рівень вмісту шкідливих речовин перевищує допустимі норми, підприємство оплачує послуги з водовідведення за подвійним тарифом.

Проте «Чернігівводоканал» наполягає на збільшенні вартості зазначених послуг, оскільки витрати на очистку стічної води, що скидає ТОВ «Малтюроп Юкрейн», значно вищі. Серед інших пропозицій – побудова заводом власних очисних споруд.

У ході обговорення Юрій Євтушенко наголосив, що шукати вихід з цієї конфліктної ситуації мають спільно обидві сторони. Він запропонував керівнику ТОВ «Малтюроп Юкрейн» забезпечити сприяння спеціалістам «Чернігівводоканалу» в проведенні якісного аналізу використаної його підприємством води. Аби можна було вирахувати та встановити економічно обґрунтовані тарифи на послуги з водовідведення.

– Обласна державна адміністрація зацікавлена в розвитку виробництва на підприємствах області. Проте будь-яка господарська діяльність має вестись виключно в законодавчому полі та не шкодити довкіллю. Тим більше, що сьогодні проходить гармонізація законодавства держави із законодавством ЄС, де екологічні вимоги значно вищі за наші, тому виробничі процеси необхідно модернізувати і зменшити навантаження на навколишнє природне середовище, – наголосив Сергій Сергієнко, підсумовуючи результати дискусії.

Він доручив Департаменту ЖКГ ОДА спільно з обома підприємствами розробити алгоритм дій для об’єктивного вивчення ситуації та пошуку шляхів виходу з неї.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.