Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:03:57

Ще один центр обслуговування платників податків відкрився у Бахмачі

07.05.2012   12:17Агенцiя

На Чернігівщині відкриваються центри обслуговування платників податків - перші у Ніжині та Прилуках, а днями - і в Бахмацькій міжрайонній державній податковій інспекції.

Відкриття центру обслуговування платників податків - це вагома подія не лише для податкової інспекції, але і в цілому для податкової служби області. Тому в урочистостях з нагоди відкриття центру у Бахмацькій МДПІ взяв участь заступник голови ДПС у Чернігівській області Віктор Акименко.

Він запевнив, що в кожній інспекції на території області буде відкритий такий центр. А також наголосив, що їх відкриття дасть можливість платникам одержувати якісні послуги, наближені до світових стандартів.
З нагоди такої події до Бахмацької МДПІ завітали представники місцевої влади, платники податків та журналісти.

Урочисто перерізана стрічка. Гостей запрошують відвідати центр, дізнатися про його роботу. У центрі платникам податків надається комплекс послуг. Щоб уникнути черг передбачені окремі вікна -  для приймання звітів від фізичних осіб, реєстрації платників податків, приймання звітів від юридичних осіб, видачі реєстраційних номерів та приймання звітності, приймання вхідної кореспонденції. Є окрема кімната для надання консультацій.

Голова Бахмацької райдержадміністрації Анатолій Булига зазначив, що податкова зробила ще один крок до відкритості у своїй роботі, що, безумовно, є позитивом.

Міський голова  Павло Шимко наголосив, що центр зроблений за сучасним дизайном, у ньому платники почуватимуться комфортно. Отже, якщо, можливо, хтось раніше і міг дозволити сховати податки "у тінь", то відвідавши такий центр, відмовиться від такої думки.  Варто розраховувати на підвищення рівня добровільної сплати податків. Це важливо, адже податки життєво необхідні для держави - для соціальної сфери і, зокрема, для місцевої громади.

Податківці з повагою поставилися до поради благочинного Бахмацького округу протоієрея Віктора, який переконаний, що все, що робиться з добром, повинно освячуватися і починатися з благословення. Тож під час відкриття центр освятили.

Начальник Бахмацької МДПІ Віталій Кочерга висловив свою думку, що відтепер платники податків, які відвідуватимуть Бахмацьку МДПІ, відчують, що тут дбають про них і сприяють, щоб візит до податкової залишав позитивні враження. Це черговий крок і бік бізнесу і можна розраховувати на відповідний жест від бізнесу, що позначиться на сплаті податків. Адже саме на таких принципах будуються партнерські стосунки.
Одразу після урочистого відкриття центр обслуговування платників податків розпочав працювати. Його перші відвідувачі охоче ділилися враженнями.

Лідія Орлова, приватний підприємець: "У мене склалися добрі стосунки з податковою службою. Якщо виникають питання - тут завжди нададуть на них відповіді, підкажуть, проконсультують, допоможуть. Відкриття центру - це дуже добре, особливо для підприємців. Адже відтепер не треба ходити по різних поверхах, а все на місці - компактно і зручно.
Анатолій Хоменко, в.о. директора ТОВ "Агродмитрівське": " Я звернувся, щоб з'ясувати деякі питання щодо оренди землі, укладання угоди і зміни орендної вартості. Запитав, до яких кабінетів необхідно зайти і був приємно здивований, що нікуди більше ходити не треба - все можна з'ясувати на місці. І обслуговуванням, і консультацією я задоволений".


Лідія Фальчевська

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.