Четверте сільгосппідприємство Чернігівщини отримає статус спеціальної сировинної зони
Статус спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, цього тижня нададуть угіддям землекористування площею 1086 гектарів ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка» (с. Григорівка Бахмацького району).
Таке рішення прийняла комісія Чернігівської обласної державної адміністрації 12 грудня. Засідання провів перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич.
– Серед завдань обласної державної адміністрації – як створення сприятливих умов для розвитку виробничої діяльності сільгосппідприємств області, так і захист споживача від неякісної продукції. Тому ми маємо ретельно вивчити заявлені матеріали та прийняти виважене рішення, – наголосив він на початку заходу.
Порядок надання статусу спеціальної сировинної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2007 № 1195. Статус надається розпорядженням голови облдержадміністрації строком на 5 років.
За результатами розгляду та обговорення, комісія вирішила, що документи, подані вищевказаним товариством, відповідають вимогам цього Порядку.
Окрім «Агрофірми ім. Шевченка», на сьогодні в області статус сировинної зони вже мають ПСП «Пісківське» (с. Піски Бахмацького району), ТОВ «Агрікор Холдінг» (с. Сергіївка Прилуцького району) та ТОВ «КРОК-УкрЗалізБуд» (с. Білорічиця Прилуцького району).
Останні новини Чернігівщини
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.
Корюківські поліцейські, ветеран російсько-української війни та волонтери Червоного Хреста провели для дітей урок інклюзивності 14:47
Начальник сектору дотримання прав людини Корюківського райвідділу поліції спільно з волонтерами Корюківської філії Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України організували для дітей пізнавальний захід, присвячений інклюзивності, взаємоповазі та підтримці людей, які мають порушення здоров’я чи мобільності.
На регіональній діалоговій платформі стейкхолдерів окреслили перспективи для молоді 14:15
Ефективна професійна орієнтація школярів є основою для успішного економічного розвитку країни. Сучасність вимагає від освітніх інституцій та роботодавців гнучкості та впровадження нових підходів до кар'єрного консультування.
У Чернігові пройшов Всеукраїнський олімпійський день 13:22
Щороку Олімпійський день проходить у майже 200 країнах світу з нагоди створення Міжнародного Олімпійського Комітету та об’єднує сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя у різних куточках України.
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.