Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 23:33:17

Майже 650 мільйонів гривень податків і зборів сплачено до бюджетів Чернігівщини у листопаді 2016 року

05.12.2016   14:50Агенцiя

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що у листопаді до бюджетів усіх рівнів надійшло 649 млн. грн. податків і зборів. За рахунок добровільної сплати бюджети поповнились на 623 млн. грн. (96 відсотків загальної суми).

Від стягнення податкового боргу надійшло 19,5 млн. грн., за результатами проведення контрольно-перевірочних заходів – понад 4 млн. грн., внаслідок припинення діяльності конвертаційного центру забезпечено додаткових надходжень у сумі 2,3 млн. гривень.

До державного бюджету зібрано більше 334 млн. гривень. У порівнянні до відповідного минулорічного періоду забезпечено приріст на 94 млн. грн. в основному за рахунок зростання сплати податків: на додану вартість, на прибуток підприємств, на доходи фізичних осіб та військового збору.

До місцевих бюджетів сплачено понад 314 млн. гривень. Внесені до законодавства зміни щодо децентралізації управління фінансами посприяли збільшенню надходжень у 1,6 рази у порівнянні до відповідного періоду минулого року. Виконання бюджетних призначень доходів територіальних громад у цілому по області забезпечено на 129 відсотків, що дозволить у повній мірі профінансувати заплановані соціальні програми та виплатити заробітну плату працівникам, що отримують її з місцевих бюджетів.

Як і у минулих місяцях, частка податку на доходи фізичних осіб та військового збору у наповненні бюджетів усіх рівнів залишається досить значною – 37 відсотків загальної суми надходжень по області.

За рахунок своєчасної виплати заробітної плати у листопаді надійшло 240 млн. грн. цих податків. Місцеві бюджети отримали з цієї суми 166,5 млн. грн., у результаті чого вклад податку склав 53 відсотки.

Ще по 15 відсотків збору до місцевих бюджетів забезпечили єдиний податок на підприємницьку діяльність (46,2 млн. грн.) та податок на майно (45,5 млн. грн.). Акцизного податку від реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів, палива сплачено 21,3 млн. грн. (7 відс. загальної суми доходів місцевих бюджетів).

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області за листопад надійшло більше 208 млн. грн., рівень попереднього місяця перевищено на 6,3 відс. або на 12,3 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.