Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 13:52:19

Контрабанда!? Не склалося…

26.10.2011   07:39

Близько 4 – ї ранку 24 жовтня на відстані 5 м до лінії держкордону та 5 км від с. Тимоновичі Семенівського району прикордонним нарядом виявлено доріжку слідів через контрольно-слідову смугу, яка вела до рову прокопаного вздовж лінії держкордону та в зворотному напрямку.

Негайно в цей район вибула група реагування відділу прикордонної служби “Семенівка”. Паралельно були прийняті міри по прикриттю тилових підступів до мосту через річку Снов та держкордону. Незабаром на польовій дорозі було виявлено сліди автомобіля, які вели в напрямку держкордону та в зворотному напрямку.

При під’їзді прикордонників до державного кордону на території РФ було помічено двох невідомих осіб, які помітивши прикордонників зникли з місця подій в напрямку тилу. При подальшому огляді місцевості на напрямку Тимоновичі (Україна) – Любечани (РФ) в рові за контрольно-слідовою смугою було виявлено 30 тюків товарів народного вжитку, а саме взуття та трикотажних виробів.

Вилучений товар доставлено до прикордонного підрозділу для подальшого встановлення його походження та кількості. Оцінку та подальшу долю вилученого скоріш за все встановлюватимуть податківці Семенівського району.

Загалом же за тиждень з 17 по 23 жовтня 2011 року на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку було пропущено близько 83 тис. громадян та 20 тис. транспортних засобів, за цей час затримано 20 порушників державного кордону. Контрабандних товарів вилучено на загальну суму 25,5 тисяч гривень.

До адміністративної відповідальності притягнуто 63 громадянина, на яких накладено штрафів на суму 9123 гривні.

Через державний кордон не пропущено 22 громадян, з яких 7 – діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.