Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 22:20:50

Діяльність вантажного автотранспорту Чернігівської області

26.10.2011   07:36

30 жовтня автомобілісти і дорожники відзначають своє професійне свято, яке є одним із найбільш поширених свят не тільки для працівників цих галузей, а й для всіх власників автотранспортних засобів.

За 9 місяців 2011р. підприємства автомобільного транспорту області, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями на власному автотранспорті, доставили замовникам 1,7 млн.т вантажів, що на 7,4% більше рівня відповідного періоду 2010р. Вантажооборот виконано в обсязі 828,1 млн.ткм, який зріс на 13,1%. Найпотужнішими перевізниками були транспортники обласного центра: ПАТ “АТП–17462”, ВАТ “АТП–17454”, ТОВ “Центр-Євро-Транс Плюс”, ПП “Укрінтерсофт”, ТОВ “ОЗЗІ”.

На ринку транспортних послуг активно функціонують приватні перевізники. Вони виконують автомобільні вантажоперевезення в Україні та за її межами. На 1 жовтня 2011р. в області налічувалося 1146 фізичних осіб-підприємців, у власності яких знаходилася 2001 вантажівка.

Частка перевезених вантажів та вантажообороту, виконаних приватними підприємцями області, становила, відповідно, 75,6 та 86,2% загального обсягу.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.