Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:34:56

Послугами служби зайнятості області скористалися більше тисячі людей з інвалідністю

30.11.2016   11:26Агенцiя

Серед шукачів роботи, котрі звертаються за допомогою в працевлаштуванні до центрів зайнятості Чернігівщини, – чимало людей з особливими потребами.

Незважаючи на певні фізичні обмеження, вони прагнуть знайти застосування своїм знанням, вмінням та набутому досвіду і бути повноправними членами суспільства.

Так, протягом січня-жовтня 2016 року на обліку в службі зайнятості області перебували та отримували послуги 1133 безробітних осіб з інвалідністю, майже половина з яких була охоплена активними формами сприяння зайнятості.

Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Вона наголосила, що це особлива категорія клієнтів, яка потребує індивідуального підходу та особливої уваги Адже підбір роботи для них здійснюється з врахуванням медичних протипоказань.

Громадяни з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, при зверненні до служби зайнятості отримують повний перелік соціальних послуг, які надаються шукачам роботи.

Так, зусиллями служби зайнятості в області за 10 місяців поточного року роботу отримали 339 інвалідів.

Зокрема, 14 осіб працевлаштовано на нові робочі місця завдяки компенсації роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 10 осіб започаткували власну справу, отримавши для старту виплату допомоги по безробіттю одноразово.

Крім того, 60 громадян цієї категорії залучено до тимчасової зайнятості, 88 – скеровано на професійне навчання.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.