Влаштовані місця для здійснення габаритно - вагового контролю на дорогах загального користування
Протяжність мережі автомобільних доріг загального користування у Чернігівській області складає 7722,0 км з метою збереження автомобільних доріг загального користування Служба автомобільних доріг спільно з органами Укртрансбезпеки та відповідними підрозділами Національної поліції України в областях продовжують здійснення заходів з габаритно-вагового контролю за допомогою пересувних габаритно-вагових комплексів (далі – ГВК).
На замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області облаштованні нові місця для здійснення габаритно вагового контролю на а/д М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі та М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ.
Здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів регулюється:
• Законом України «Про автомобільний транспорт»;
• Законом України «Про дорожній рух»;
• Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою Кабінету Міністрів від 10 жовтня 2001 року (зі змінами);
• Постановою Кабінету Міністрів від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».
За результатами роботи в поточному році вже перевірено 2 345 транспортних засобів, з них у 121 виявлено порушення правил проїзду.
Накладено стягнень за проїзд на 20 798,48 євро.
Стягнуто оплати 78 698,63грн.
Довідково:
Рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі - понад 16 т, строєні осі - понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів - навантаження на одиночну вісь - понад 11 т, здвоєні осі - понад 18 т, строєні осі - понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією для них маршрутах - понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.
Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.