Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 січня, 10:12:54

"Агробізнес завтра і сьогодні"

25.11.2016   08:13Агенцiя

Саме на цю тему 24 листопада у конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся навчальний семінар.

Захід проведено за ініціативи обласної ради та Департаменту агропромислового розвитку ОДА у партнерстві з адвокатським об'єднанням IMG Partners.

Учасники заходу обговорили актуальні питання стратегії захисту та зростання агропромислового бізнесу, протидії рейдерству, проблеми правової та податкової політики, управління земельним банком агропідприємництва та інші актуальні питання.

Учасники зазначали, що в процесі децентралізації та формування нового територіально-адміністративного устрою місцеве самоврядування має бути зацікавлене в позитивній динаміці економіки області. Це збільшить надходження до місцевих бюджетів та, відповідно, сприятиме соціальному розвитку територій. Важливо, щоб громади розуміли, що розвиток місцевого бізнесу забезпечує нові робочі місця, стабільну заробітну плату, отже – зростання рівня добробуту людей.

Стратегії захисту та зростання агробізнесу озвучив практикуючий адвокат, керуючий партнер Адвокатського об'єднання IMG Partners, керуючий справами ТОВ «Лоретта-Агро» Ігор Мельник. Окрім того, він детально зупинився на проблемах рейдерства, як негативному явищи сьогодення, правових аспектах його протидії та інших питаннях, які виникають у цьому бізнес-сегменті.

Практикуючий адвокат IMG Partners, заступник голови аграрного комітету «Асоціації правників України» Віталій Янкович розповів про організаційно-правові форми фермерства в Україні, які використовуються в аграрній сфері, окреслив перспективи цього сектору господарювання, умови та переваги договору емфітевзису. За словами Віталія Янковича, емфітевзис – це довгострокове відчужування, що успадковує право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб. Він також наголосив, що в майбутньому договір емфітевзису витіснить договір оренди.

Про оптимізацію системи оподаткування агровиробника та практичні кейси поінформувала учасників семінару практикуючий адвокат IMG Partners, голова податкового комітету «Асоціації податкових радників України» Леся Каспрук. Правознавець окремо зупинилась на питаннях системи оподаткування у 2017 році, практичних аспектах мораторію на проведення перевірок та інших юридичних тонкощах ведення агропромислового бізнесу.

Основа економіки Чернігівської області – агропромислова галузь. Тож на семінарі обговорили стратегії захисту та зростання агробізнесу. Детально зупинилися на організаційно-правових формах ведення фермерства. Мова також йшла про систему оподаткування у 2017 році, практичні аспекти мораторію на проведення перевірок та інші юридичні тонкощі агропромислового виробництва.

Організатори переконані, що такий семінар дасть змогу його учасникам отримати більше практичних навичок ведення агробізнесу у правовому полі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:05

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 січня до 8:00 18 січня 2017 року.

Як пересторога для майбутніх поколінь: у Чернігові презентували книгу про терор у 20–30-х роках ХХ століття

Як пересторога для майбутніх поколінь: у Чернігові презентували книгу про терор у 20–30-х роках ХХ століття 08:25

Нову книгу — «Великий терор на Чернігівщині (20-30-ті роки ХХ століття)» — презентувала в Навчально-науковому Інституті історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського відомий чернігівський історик Тамара Демченко.

У 2017 році службою зайнятості області працевлаштовано 25,4 тисяч громадян

У 2017 році службою зайнятості області працевлаштовано 25,4 тисяч громадян 08:10

У 2017 року до центрів зайнятості Чернігівщини звернулося 5,5 тисяч роботодавців, які подали відомості про 29,1 тис. вакансій, це - більше ніж у 2016 році.

"Навчання, організоване Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування допомагає краще організувати роботу раду громади", - вважають учасники семінару у Городнянській ОТГ 08:05

17 січня у Городнянській міській раді відбувся семінар на тему: «Організація роботи ради ОТГ після перших виборів». Організатор навчання – Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

На Чернігівщині впроваджується новий інструмент фінансування агросектору

На Чернігівщині впроваджується новий інструмент фінансування агросектору 08:01

Проект «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією, готується до поширення на всю територію України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини