Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 15:01:05

Якісні житлово-комунальні послуги — результат спільної роботи

19.11.2016   09:55Агенцiя

Питання безперебійного функціонування сфери житлово-комунального господарства стає особливо актуальним з початком холодів. Про те, як зробити життя сіверян більш комфортним, говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації.

Акцент — на посиленні взаємодії облдержадміністрації з Чернігівською міською радою та об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) області у галузі ЖКГ.

В обговоренні взяли участь заступник голови ОДА Сергій Сергієнко, представники Чернігівської міської ради, відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, ОТГ, підприємств житлово-комунального господарства, ОСББ та ОЖБК.

Зокрема начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц поінформував про хід виконання програм щодо благоустрою міста. Він також надав відомості про темпи створення ОСББ та встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії.

— Людям варто доводити до відома не тільки обсяги економії коштів завдяки обліку тепла, а й пояснювати, що не лише квартира, а й вся багатоповерхівка — то їх власність, — акцентував Ярослав Куц. До слова, область уже забезпечена лічильниками на 68,5%.

Йшла мова і про утилізацію твердих побутових відходів.

Поділилися власними напрацюваннями щодо впровадження енергоефективних заходів і представники новостворених об’єднаних територіальних громад. Варто зауважити, що п’ять ОТГ, що з’явилися у 2015 році, уже активно освоюють на ці потреби кошти, надані державою.

Однак, працювати ще є над чим. Зокрема гостро у громадах, що не мають власних профільних комунальних підприємств з обслуговування ЖКГ, постане питання укладання договір з відповідними організаціями. Найбільш спірне у цій ситуації — формування тарифів.

— Об’єднана територіальна громада така ж частина області, як і звичайні населенні пункти. Тому ОДА посильно допомагатиме у вирішенні їх проблем: де фахівцями, де рекомендаціями, а де, за необхідності, звертатиметься і до Кабміну, — наголосив Сергій Сергієнко.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.